Antalya , Asansör Bakım , Montaj , Teknik Servis , Bariyer Sistemleri ve Yedek Parça
Antalya Asansör Yönel  
 
 
antalya asansör antalya bariyer , fotoselli kapi , bariyer sistemleri antalya asansör yedek parçalar
antalya asansör bakım antalya asansör antalya asansör yönel antalya  
 
  Firmamız
Hakkımızda
Referanslar
  ASANSÖRLER
Hidrolik Asansörler
Şahıs Asansörleri
Yük Asansörleri
Sedye Asansörleri
Yemek Asansörleri
Panoromik Asansörler
  KOMPONENTLER
Asansör Kapıları
Asansör Kabinleri
Asansör Butonları
Asansör Tavanları
Asansör Motorlar Makine
Yedek Parçalar
  BARIYER SİSTEMLERİ
Bariyer
Mantar Bariyer
Road Blocker
Kurt Kapanı - Tuzak
Fotoselli Kapı
Sürgülü Kapı Motorları
 
 

BARIYER SİSTEMLERİ


1- ) DYNAMİC SERİSİ BARİYER

DYNAMIC DYNAMIC, serisi bariyerler yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görünüm sağlanmış ve komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanmaya karşı korunmuş olup, mikro işlemci kontrol panel ile her türlü accsess kontrol sistemine uyumludur. Motoru iki taraftan kavrayan kol sistemi ile kolun mukavemeti iki kat arttırılmıştır ve balanslı yay sistemi ile manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr'dır. İkaz lambası ve anten hem daha iyi görüş için, hemde kırılmalara karşı 2 mt. yükseltilmiştir. Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapama sistemi ile zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.

-OPSİYONEL RENK SEÇENEKLERİ :

Turuncu , Sarı , Sarı - Siyah , Kırmızı - Siyah , Turkuaz - Siyah

-TEKNİK ÖZELLİKLERİ :

KATALOĞ :

İNDİR
   

 


2- ) PARS LX - Bariyer

PARS LX ; serisi bariyerler tek kol çıkışlı ekonomik model olarak tasarlanmıştır. Yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görünümü sağlanmış ve komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanmaya karşı korunmuştur. Mikroişlemcili kontrol paneliyle her türlü access kontrol sistemine uyumlu hale getirilmiştir. Rüzgar direncine karşı aerodinamik alüminyum yuvarlak kol kullanılmıştır. Balanslı yay sistemiyle manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr. dır. Araç geçtikten sonra otomatik kapama sistemiyle zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.çözümdür.

 

-OPSİYONEL RENK SEÇENEKLERİ :

Turuncu , Sarı , Sarı - Siyah , Kırmızı - Siyah , Turkuaz - Siyah

 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ :

KATALOĞ :

İNDİR
   

3- ) JUNİOR SERİSİ- Bariyer

JUNIOR, 3 mm Çelik gövdeden oluşan WHITE ROSE'in en ekonomik modelidir. Hızlı açılma ve kapanma özelligiyle site, apartman, işyeri gibi vb. yerler için pratik kullanım saglar. Ayrodinamik yuvarlak kol yapısı sayesinde rüzgara daha iyi direnç gösterebilecek şekilde tasarlanmıştır. Duyarlı yapıya sahip kontrol paneli sayesinde olabilecek sıkışmaları algılayabilir örnegin kol üzerine birisi otursa start verildiginde kolu hafif yoklar ve stop eder. Aşagı inerken fotosele girilmeden kol bir cisme çarparsa durur ve geri açılır. Emniyet fotoseli sayesinde kol altında bir cisim varken kapanma yapmaz. Ayrıca motor ve redüktörün verimliliği için yavaş kalkış ve yavaş duruş fonksiyonu özelliğine sahiptir. Motorun çalışma sürekliliği %100'dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür

OPSİYONEL RENK SEÇENEKLERİ ;

Turuncu ve Sarı


 

antalya asansör