Antalya , Asansör Bakım , Montaj , Teknik Servis , Bariyer Sistemleri ve Yedek Parça
Antalya Asansör Yönel  
 
 
antalya asansör antalya bariyer , fotoselli kapi , bariyer sistemleri antalya asansör yedek parçalar
antalya asansör bakım antalya asansör antalya asansör yönel antalya  
 
  Firmamız
Hakkımızda
Referanslar
  ASANSÖRLER
Hidrolik Asansörler
Şahıs Asansörleri
Yük Asansörleri
Sedye Asansörleri
Yemek Asansörleri
Panoromik Asansörler
  KOMPONENTLER
Asansör Kapıları
Asansör Kabinleri
Asansör Butonları
Asansör Tavanları
Asansör Motorlar Makine
Yedek Parçalar
  BARIYER SİSTEMLERİ
Bariyer
Mantar Bariyer
Road Blocker
Kurt Kapanı - Tuzak
Fotoselli Kapı
Sürgülü Kapı Motorları
 
 

HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

Yönel Asansör insan hayatını taşımanın sorumluluğunu ve önemini her an üzerinde hissetmektedir. Bu sorumluluk Yönel Asansöriçin hiç bir şeyle karşılaştırılmayacak kadar önemli olmuştur.
Aramıza katılan tüm çalışma arkadaşlarımızda aynı duygu ve heyecanı aramışızdır. Yönel Asansör İdari Personeli ve Teknik Personeli uzun yıllara dayanan deneyim ve profesyonelliği ile yetinmeyerek onlara yeni eğitim ve deneyimler vermiştir. Yenilikçi asansör ve otomatik kapı, bariyer sistemlerine her geçen gün yenisini ekleyerek montajını ve bakımını yaptığı binaların, bina sakinlerinin güvenlik, sağlık ve rahatlığını düşünmüştür.


MİSYONUMUZ

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleri ile ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürecek yaklaşımlarla, insan kaynakları ve eğitim faaliyetleri açısından farklılıklar yaratarak beklentileri en üst düzeyde arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak, müşterilerimizin kaliteli hizmet almalarını sağlamaktır.

 


VİZYONUMUZ

Doğru hizmetin, doğru zamanda doğru maliyette ve kalitede müşterinin kullanımına sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 


KALİTE POLİTAKAMIZ

+ Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmemize çalışanlarımızın katılımını sağlamak.
+ İş ortaklarımız ile birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak.
+ Şirketimizin başarısını ve hizmet kalitesini etkileyen süreçleri sürekli olarak denetleyerek iyileştirmek,
+ Müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmaktır.
+ Kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır.
+ Kalite güvence sisteminin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm çalışanlarının sorumluluğundadır. Sistem ancak; birlikte çalıştığımız ve destek verdiğimiz sürece başarıya ulaşacaktır. Yönel Asansör Elektronik İnşaat Makine San. Tic. Ltd. Şti.’miz bu amaçları gerçekleştirmek için çalışanlarına çağdaş organizasyon alt yapısı gibi imkânlar sağlar. Yaklaşımının uygulanması ve kalite yönetim sisteminin oluşturulması, uygulanması, yönetim tarafından gözden geçirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi Yönel Asansör tarafından vazgeçilmez bir koşul olarak görülmektedir.


 

antalya asansör